SHANXI SHEW-E STEEL PIPE Co., Ltd   

OCELOVÉ TRUBKY SHEW-Eje profesionální společnost věnován na výrobu, prodej a exporthonované trubky,přesné ocelové trubkyalegovaná ocel trubkydodržovat ASTM A106ASTM A335, ASTM A 53, EN10305 standardy a ect.

Naše mezinárodní podnikání založena v roce 2008, měli jsme 15 let obchodní podnikání v Číně před tím. Během domácí rozvoj našeho podnikání jsme založili vyspělé a spolehlivé dodavatelského řetězce. Pro naše zákazníky profesionální a vysoce kvalitní služby.

V roce 2008 jsme začali zkoumat zámořské trhy. Opírající se o dlouholeté zkušenosti firmy, zajišťujeme kvalitu výrobků od zdroje, s efektivní dodávky systému čas požadavkům zákazníků a aktivně komunikovat se zákazníky na vyřešení problémů zákazníků a splnění potřeb zákazníků.

V posledních 9 let jsme servis zákazníkům v 18 zemích, která obsahuje Argentina, Kambodža, Česká, Indie, Indonésie, Mexiko, Maroko, Pákistán, Saúdská Arábie, Španělsko, Thajsko, Ukrajina, Vietnam, atd...

Naše profesionální prodejní tým a technickou podporu mohou poskytnout z nabídky, komoditní inspekci, doprava, platba, celní prohlášení a řadu řešení problému, vyřeší tento problém za vás. 

Trvat na poctivost, kvalita první princip k léčbě každého zákazníka a nakonec dosáhnout win-win situace.Proč si vybrat nás


Rychlá zpětná vazba

Když jsme obdrželi nabídku, náš prodejní tým vás bude kontaktovat v co nejkratší době.

Služby přidané hodnoty

Naše nabídka hodnotu factory přidejte Shot tryskání, přesnost řezání trubek, střih a Roll zapichování, vlastní výroba potrubí, potrubí Threading, úkosování potrubí, povlak a-nedestruktivní zkoušení.

Technická podpora

Naši inženýři a Němečtí chemici jsou experty v korozi, stres korozní praskání a tepelnou vodivostí. Mohou pomoci vám vybrat nejlepší materiál pro vaši aplikaci při nejnižších nákladech.

 

Vítejte v nás E-mail:info@shew-esteelpipe.com