ASTM A179 Bezešvá trubka výměníku tepla z uhlíkové oceli

ASTM A179 Bezešvá trubka výměníku tepla z uhlíkové oceli
Chat teď
Podrobnosti o produktu

ASTM A179 Bezešvá trubka výměníku tepla z uhlíkové oceli

Shaanxi Shew-E ocelových trubek, Ltd   Je jedním z profesionálních ASTM A179 Seamless uhlíkové oceli výměníku tepla Trubky výrobců a vývozců, můžeme dodat bezešvé uhlíkové trubky, cd tubing a cds tubing.Welcome na dotaz nás. Budeme dělat to nejlepší z kvality a ceny, které vám pomohou.

ASTM A179 pokrývá minimální tloušťku stěny, bezešvé trubky s nízkým obsahem uhlíku, tažené za studena, pro trubkové výměníky tepla, kondenzátory a podobné zařízení pro přenos tepla. Trubky se vyrábějí bezešvým procesem a jsou odtaženy za studena. Měla by být provedena analýza tepla a výrobku, přičemž ocelový materiál musí odpovídat požadovaným chemickým složením uhlíku, manganu, fosforu a síry. Ocelové materiály se rovněž podrobí zkoušce tvrdosti, zkoušce zploštění, zkušební zkoušky, zkoušky příruby a hydrostatické zkoušky.

Standard:   ASTM A179

Stupeň: ASTM A179


Výrobní proces:

Bezešvé a tažené za studena

Shannxi Shew-E ocelové potrubí Co, Ltd je jedním z předních astma a179 bezešvé dodavatele kotlové trubky a také slavný takový výrobce, vybavený mnoha profesionální astma a179 bezešvé trubky továrny kotle, vítáme koupit vysoce kvalitní astma a179 bezešvé kotel trubice od naše společnost.


 

Dotaz